Kolejna zaczarowana podusia

Tym razem haft gobelinowy i szydełko. W planie druga do kompletu oraz trzy obrazki z haftowanymi bratkami. Jednak najpierw muszę dokończyć haft makatki "Tosia".
Ostatnio buszuję po internecie w poszukiwaniu nowych wzorów i inspiracji. Kilka cudów udało mi się już nawet zaprezentować. Oj... wspaniałości. Może kiedyś znajdę czas i się skuszę na ten haft przestrzenny - chociaż jednego bratka machnąć to już sztuka.

Liternictwo c.d.nINICJAŁY

OSTATNIO FASCYNUJĄ MNIE HAFTOWANE INICJAŁY. ZACZEŁAM NAWET PROSTY HAFT Z NAPISEM "TOSIA" (jutro zaprezentuję), JEDNAK KOLEJNE CUDA JAKIE ZNALAZŁAM PRZECHODZĄ MOJE MARZENIA O MAKATKACH I PODUSZKACH Z LITERKAMI. PATRZCIE, INSPIRUJCIE SIĘ I DO ROBOTY!!!!!Zazdrostki finał

Zazdrostki poszły już do ludziów, ale udało nam się cyknąć jedno zdjątko do galerii Naszych prac. Poniżej również schemat i fotka oryginału, stanowiacego inspirację i wzór.

Bawełniany Raj

Zamotana paczka, przeznaczona na ciąg dalszy pledu oraz poduszkę do dziecięcego pokoju. Poduszka inspirowana będzie pledem, który zobaczyłam na blogu "Nie tylko dzieciaki" - cudo, cudeńko.