Dorosła kamizelka dla Dziewczynki

PS. Niestety kamizelka trochę się w tym zestwie - piżamowym - kiepsko prezentuje. Jednak czas w którym Tosia ogląda bajkę to jedyny moment w ciagu dnia, gdy siedzi nieruchomo i można coś uchwycić okiem aparatu.

Candy

Imoen oddaje maszynę do szycia:) może mi się poszczęści
Słodkości również w Szafie malowanej - ale się ustawiają koleżanki w kolejce.

Paseczkowo c.d.

Miał być sweterek, ale jak zwykle zły chochlik powtykał swoje małe sprytne paluchy i zabrakło włóczki. No dobra nie będę już zwalać na osoby trzecie po prostu albo moje dziecko tak szybko rośnie, albo straciłam poczucie ile wełny potrzeba na sweter dla malucha. Jest więc pulower. Może uda mi się z resztek zrobić kombinowaną czapkę. Foty na modelce (jeśli zgodzi się pozować :) coś humorzasta jest ostatnio) w przyszłości. Idę robić czapkę.
Sprawozdanie z sobotniego spaceru


Kafelki c.d.n.....


Walczymy

Candy u Bernadki
Candy u Karoliny

Kurs taniego remontowania

Po łazience (mozaika) przyszedł czas na kibelek. I tutaj też kafelki z odzysku a raczej z darowizny. A dokładniej: Przemek, chłopak mojej Siostry, przywiózł je z wysypiska odpadów, które znajduje się przy fabryce glazury i terakoty.

Kafelki są równiutko przycięte w małe kwadraciki 2,5/2,5. Długo zabierałam się do tego remontu i właśnie dziś nadszedł ten moment. Jak dotąd udało mi się położyć jakąś 1/5 podłogi. I ku mojemu zdziwieniu nawet w miarę prosto wychodzi.

no może nie najprościej :)


Aktualnie czekam na dostawę krzyżaków - bo się skończyły. Mam więc chwilkę przerwy. C.D.N....

Komin - finał


Dziergadła

Przyszła jesień i jak to o tej porze roku wzięłam się za wełniane zapasy. Wrzosowa chusta i zielony komin to pierwsze wyroby tej jesieni. A w planach jeszcze kilka może kilkanaście pomysłów do zrealizowania. Kolejne będą zielone mitenki do kompletu z kominem
Losowanie

Dziś15 września i zgodnie z obietnicą, to właśnie dziś odbędzie się losowanie. W Candy wzięło udział 28 osób, oto lista:

1. Ata
2. Florentyna
3. Zula
4. Anonimowy Jolanty
5. Ada
6. Gosia Beata
7. Jagna
8. Edzia
9. Mikko
10. Ukka
11. ILoveRetro
12. Szara
13. AgnieszkaMD
14. Selennea
15. Justyna (Sarmatix)
16. mikilukasza
17. Rossali
18. nati
19. Anonimowy Barbara.S
20. Annasza
21. Moli1978
22. amma
23. Ania
24. Avarill
25. niebieskości
26. myszszeczkunia
27. sylwik
28. mordka

Losowanie odbyło się przy udziale mojego męża, który wytypował numer 27.
Przesyłka wędruje więc do Sylwik z bloga http://filcowewybryki.blogspot.com/


Biblioteko żegnaj


Miałam kiedyś mały pokoik pełen książek. Miałam. Teraz książki przeprowadziły się do dużego pokoju a mały stał się makowym królestwem. Tosia dopiero w piątek zobaczy swój pokoik. Mam nadzieję, że go polubi.